RV 8 - Odparka rotační
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 10003482
Rotační vakuová odparka RV 8 s manuálním zdvihem, odparka včetně stojanu a topné lázně, zdvih 120 mm.
96 000 Kč
Cena bez DPH
Rotační odparky RV 8 jsou ideálním základním modelem z nabídky rotačních odparek IKA. Nacházejí široké uplatnění v chemickém, farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu, ve výzkumu a vývoji, ve výrobě a zajištění kvality, v laboratořích.
- vodní vyhřívací lázeň s digitálním displejem teploty a držadly pro přenášení
- odparka včetně stojanu s manuálním zdvihem a topné lázně
- mechanická bezpečnostní zarážka na konci zdvihě
- zámkový mechanismus: červený indikátor signalizuje odemčenou polohu parní trubice
- ruční zdvih pro přesné umístění skleněných nádob
- nastavitelný úhel ponoření
- ruční ovládání zdvihu jednou rukou, vhodné pro leváky i praváky
- plynulé nastavení rychlosti pomocí otočného ovladače a displeje rychlosti
- upínací mechanismus baňky s integrovanou funkcí odsunutí pro snadnou výměnu odpařovacích baněk
- chladicí plocha 1500 cm² – nízké prostorové nároky
Rozsah dodávky:
RV 8 drive Odparka
HB digital S099 Topná lázeň
RV 10.1 Skleněná baňka vertikální
RV 10.70 Parní trubice (NS 29/32)
RV 10.88 Svorka NS29
RV 3.4 Lahev Woulff
RV 10.8001 Těsnění
bez zdroje vakua
Technické údaje
| Ovládání | digitální nastavení otáček s kontrolou na LCD displeji |
|---|---|
| Zdvih odpařovací baňky | manuální |
| Max. výška zdvihu | 120 mm |
| Rozsah otáček | 5 - 300 rpm |
| Typ lázně | vodní a olejová |
| Teplotní rozsah lázně | RT až 180°°C |
| Objem lázně | 4 litry |
| Třída ochrany | IP 20 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 1500 W |
| Celkové rozměry (v x š x h) | 510 x 490 x 345 mm |
| Hmotnost | 26 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 10003482 | RV 8 V Odparka včetně sady skla RV 10.1 |
96 000 Kč |
| 10003485 | RV 8 V-C Odparka se sadou skla 10.10 s ochranným povlakem s průhledného plastu |
101 000 Kč |
| 10006361 | RV 8 Dry Ice Odparka včetně RV 10.4 Kondenzátor suchého ledu, RV 10.84 Odpařovací baňka (NS 29/32, 1 000 ml), RV 10.102 Přijímací baňka (KS 35/20, 500 ml) |
112 000 Kč |
| 10006360 | RV 8 Dry Ice C Odparka včetně RV 10.4 Kondenzátor suchého ledu s ochranným povlakem, RV 10.84 Odpařovací baňka (NS 29/32, 1 000 ml), RV 10.102 Přijímací baňka (KS 35/20, 500 ml) |
117 000 Kč |
| 10003488 | RV 8 FLEXOdparka bez skla včetně HB eco, svorek, těsnění | 91 000 Kč |
Ke stažení
Katalog Prospekt Brožurka Datový list RV 8 Flex Datový list RV 8 V Datový list RV 8 V-C Datový list RV 8 Dry Ice Condenser-C Datový list RV 5 Dry IcePříslušenství
Sady skla
Chladiče
Odpařovací baňky
Jímací baňky
Baňky pro sušení práškových látek
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
3738200 | RV 10.300 Baňka 500 ml, NZ 29/32 | 5 400 Kč |
|
|
3738300 | RV 10.301 Baňka 1000 ml, NZ 29/32 | 5 800 Kč |
|
|
3738400 | RV 10.302 Baňka 2000 ml, NZ 29/32 | 7 100 Kč |






