RV 10 auto pro - Odparka rotační vakuová
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 10004815
Rotační vakuová odparka RV 10 auto pro s integrovanou regulací vákua, odparka včetně stojanu s elektrickým zdvihem, topné lázně, vývěvy.
304 000 Kč
Cena bez DPH
RV 10 auto pro má jasný kontrastní barevný grafický ovládací TFT panel, integrovaný regulátor vakua, monitorování chladicí vody a vyspělé bezpečnostní standardy. Tato odparka nabízí všechny vlastnosti potřebné pro efektivní, bezpečný a nákladově efektivní provoz. Patří mezi ně automatické řízení vakua a objemu chladicí vody. Jeho intuitivní koncept ovládání rychle vede uživatele k požadovaným výsledkům v každé aplikaci. Díky speciálně navrženým skleněným vodítkům kondenzátor extrémně efektivně využívá chladicí plochu o velikosti 1500 cm². Další inovativní funkce, jako je plynulý start, intervalový režim, provoz vpravo-vlevo v intervalovém režimu nebo funkce časovače pro časosběrné testy, výrazně usnadňují každodenní práci v laboratoři. Bezpečnost je zajištěna motorizovaným zvedákem s funkcí bezpečnostní zastávky, který v případě výpadku proudu automaticky zvedne odpařovací baňku z topné lázně. Další bezpečnost pro uživatele zajišťují individuálně nastavitelné bezpečnostní teplotní obvody, ochrana proti vyvaření, nastavitelné rozpoznání koncového bodu, které zabraňuje rozbití skla, a funkce zamykání. USB nebo rozhraní RS-232 umožňují dálkové ovládání pomocí softwarového balíčku IKA „labworldsoft“ a možnost aktualizace pomocí nástroje pro aktualizaci firmwaru. Zařízení je dodáváno včetně vakuových hadic a hadicových spojek pro připojení k vašemu internímu zdroji chladicí vody. Nový digitální IKA Vacstar, který je součástí balení, se ovládá přímo z pohonné jednotky RV 10 auto pomocí dodaného datového kabelu.
Topná lázeň 4 l. s rozsahem teploty do 180°C.
automatická detekce bodu varu
integrovaný regulátor vakua
integrovaná knihovna rozpouštědel s 40 přednastavenými rozpouštědly a možností rozšíření
jasný, kontrastní, barevný grafický ovládací panel TFT
univerzální bezpečnostní, vyhřívaná lázeň
optimalizovaný objem vyhřívané lázně pro rychlé dosažení pracovní teploty
vyhřívaná lázeň s ergonomickými držadly
bezpečnostní teplotní obvod
ochrana proti vyvaření
kondenzátor s chladicí plochou 1500 cm² a nízkými prostorovými nároky
odpařovací baňky k dispozici s potaženým nebo nepotaženým sklem
intuitivní ovládání s jednoduchou navigací v menu
možnost programování až deseti individuálních postupů
plynulý start
otáčení doprava nebo doleva
funkce časovače
rozpoznání koncového bodu
odstrkovací mechanismus pro těsně přiléhající baňky
digitální rozhraní: USB port a rozhraní RS-232 pro dálkové ovládání
automatické řízení chladicí vody
automatické větrání
automatické řízení topné lázně
Rozsah dodávky:
RV 10 auto pro FLEX Odparka
VACSTAR digital Vývěva, 22 l za min., tlak 2 mbar
RV 10.1 Sada skla
RV 10.70 Parní trubice (NS 29/32)
RV 10.8001 Těsnění
Vakuová hadice (2 x 0,55 m)
Hadice pro odvod vody (1 x 1 m)
USB kabel
Technické údaje
| Ovládání | digitální |
|---|---|
| Integrovaná regulace vákua | ano, v rozsahu 2 – 1014 mbar |
| Zdvih odpařovací baňky | elektrický |
| Max. výška zdvihu | 140 mm |
| Rozsah otáček | 5 - 300 rpm |
| Typ lázně | vodní a olejová |
| Teplotní rozsah lázně | RT až 180°°C |
| Objem lázně | 4 litry |
| Třída ochrany | IP 20 |
| Elektro specifikace | 220-240 V, 50/60 Hz, 1350 W |
| Celkové rozměry (v x š x h) | 430 x 500 x 440 mm bez vývěvy |
| Hmotnost | 19 kg bez vývěvy |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 10004815 | RV 10 auto pro V Odparka včetně sady skla RV 10.1 |
304 000 Kč |
| 10004812 | RV 10 digital V-C Odparka se sadou skla 10.10 s ochranným povlakem s průhledného plastu |
315 000 Kč |
| 10004818 | RV 10 digital FLEXOdparka bez skla včetně HB eco, svorek, těsnění | 301 000 Kč |
Ke stažení
Katalog Prospekt Brožurka Datový list RV 10 FLEX Datový list RV 10 V Datový lisr RV 10 V-CPříslušenství
Sady skla
Chladiče
Odpařovací baňky
Jímací baňky
Baňky pro sušení práškových látek
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
3738200 | RV 10.300 Baňka 500 ml, NZ 29/32 | 5 400 Kč |
|
|
3738300 | RV 10.301 Baňka 1000 ml, NZ 29/32 | 5 800 Kč |
|
|
3738400 | RV 10.302 Baňka 2000 ml, NZ 29/32 | 7 100 Kč |






