ROLLER 10 basic - třepačka válečková
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4012000
Třepačka s 10 rotujícími válečky, trajektorie pohybu odvalován, fixní rychlost 30 rpm.
57 300 Kč
Cena bez DPH
Třepačka se 10 válci zajišťuje plynulé houpání a válcování při pevně stanovené rychlosti. Používá se k míchání krevních vzorků, pevných a kapalných suspenzí a viskózních vzorků. Přístroj lze použít se všemi běžnými zkumavkami a válcovými lahvemi. Snadno odnímatelné nástavce umožňují rychlé čištění v případě rozlití vzorku.
Použitelné při teplotě 4 až 50 °C v inkubátorech
Vhodné pro nepřetržitý provoz
Odnímatelné válce umožňují protřepávání větších zkumavek
Snadné ovládání pomocí dotykové klávesnice
Průměr protřepávání: 24,5 mm (výška)
Rozsah otáček: 30 otáček za minutu (pevná hodnota)
Technické údaje
| Typ třepání | odvalování |
|---|---|
| Min. otáčky | 0 rpm |
| Max. otáčky | 30 rpm (fixní) |
| Úhel pohybu | 3 ° |
| Zobrazení rychlosti | ne |
| Zobrazení času | ne |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 24 W |
| Rozměry (š x v x h) | 380 x 115 x 545 mm |
| Hmotnost | 8,2 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4012000 | ROLLER 10 basic třepačka , rozměry válečku: Ø 32 mm, délka 327 mm, pracovní plocha 350 mm |
57 300 Kč |






