ROCKER 3D basic - třepačka s houpavým pohybem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4000000
Třepačka s trojrozměrným houpavým pohybem a s nastavitelnou rychlostí pro plynulé míchání, 30 rpm.
29 560 Kč
Cena bez DPH
Třepačka s trojrozměrným houpavým, kruhovým pohybem a pevnou rychlostí pro plynulé míchání. Používá se k homogennímu míchání v baňkách, kultivačních baňkách, Petriho miskách a zkumavkách. Ideální např. pro kultivaci buněčných kultur, extrakci DANN, distribuci buněk a barvení a odbarvování buněk. I při kolísání zátěže a napětí zůstává rychlost třepání konstantní. Pevný úhel zajišťuje reprodukovatelné výsledky testů
Různé nástavce umožňují použití pro různé aplikace
Použití v inkubátorech při teplotě 4 až 50 °C
Protiskluzová gumová podložka je součástí dodávky
Snadné ovládání pomocí dotykové klávesnice
Vhodné pro nepřetržitý provoz
Průměr otřesů: 8° (úhel)
Rozsah otáček: 30 otáček za minutu
Rozsah dodávky:
ROCKER 3D basic
RD 1 Podložka univerzální
Technické údaje
| Typ třepání | houpavý kruhový |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 2 kg |
| Min. otáčky | 0 rpm |
| Max. otáčky | 30 rpm |
| Úhel pohybu | 8° |
| Zobrazení rychlosti | ne |
| Zobrazení času | ne |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 24 W |
| Rozměry (š x v x h) | 280 x 165 x 330 mm |
| Hmotnost | 2,2 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4000000 | ROCKER 3D basic třepačka trojrozměrný pohyb včetně univerzální podložky RD 1 |
29 560 Kč |






