RH basic - magnetická míchačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 5019700
Magnetická míchačka s ohřevem, otáčky 100-2000 rpm, objem 15 l.
17 910 Kč
Cena bez DPH
Nově navržené, ekonomické magnetické míchadlo s ohřevem. Kryt podle DIN 12878 pro připojení elektronického kontaktního teploměru, jako je ETS-D5. Vysoce přesná kontrola teploty je možná díky čidlu umístěnému přímo v médiu.
Vysoký tepelný výkon 600 W a topná deska z nerezové oceli zajišťuje rychlý ohřev. Nastavitelná bezpečnostní teplota od 100 do 360 °C.
Pozvolný rozběh míchacího motoru.
Obsahuje závit M 10 pro nosnou tyč
Silné magnetické pole a široký rozsah otáček pro objemy do 15 litrů.
Rozsah dodávky:
RH basic
IKAFLON® 20 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 30 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 40 Magnetické míchadlo
Šroubovák
H 102 Kryt pro RH
H 102.1 Držák
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 15 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 20 kg |
| Směr míchání | vlevo |
| Rozsah otáček | 100 - 2000 rpm |
| Nastavení rychlosti | otočný knoflík |
| Rozsah délky míchadélka | 20 - 80 mm |
| Rozsah nastavení teploty | 50 - 320°C |
| Rozměr třepací plochy | pr. 135 mm |
| Materiál plotýnky | nerezová ocel 1.4301 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 620 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 160 x 100 x 250 mm |
| Váha | 3 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 5019700 | RH basic magnetická míchačka včetně míchadélek IKAFLON 20, IKAFLON 30 a IKAFLON 40, H 102 a H102.1 |
17 910 Kč |
| 5029700 | RH basic white (smaltová deska) magnetická míchačka včetně míchadélek IKAFLON 20, IKAFLON 30 a IKAFLON 40, H 102 a H102.1 |
20 050 Kč |
Příslušenství
Teploměry
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
3378000 | ETS-D5 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62 | 12 400 Kč |
|
|
3378100 | ETS-D6 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62, pH | 18 250 Kč |
Senzory
Míchadélka
Desky opěrné pro čtvercové plotýnky
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25000832 | H 135.10, rozměr 160 x 160 mm bez rukojeti | 4 730 Kč |
|
|
4448200 | H 135.11, rozměr 160 x 160 mm, s rukojetí | 8 420 Kč |
Plotýnky čtvercové 79 x 79 mm
Nosiče a držáky 100 ml pro baňky s kulatým dnem
Nosiče 250 ml pro baňky s kulatým dnem
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25003280 | H 135.25 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 5 150 Kč |
|
|
20007954 | H 135.26 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 8 790 Kč |






