Mlýn diskový P-13 premium
Výrobce: Fritsch GmbH Kód zboží: 13.3040.00
Diskový mlýn je vhodný pro mletí středně velkých materiálů, ty jsou zde rozdrceny pomocí tlaku a střihu. Kombinace čelisťového drtiče s diskovým mlýnem nabízí automatické a kontinuální drcení velkého množství hrubého materiálu na analytickou jemnost.
585 000 Kč
Cena bez DPH
Efektivní prémiové jemné mletí
Prémiový model diskového mlýna FRITSCH pro efektivní jemné mletí tvrdých až středně tvrdých pevných látek: Ještě bezpečnější díky automatickému uzamčení sběrné nádoby a mlecí komory, ještě snadnější obsluha díky pohodlnému motoricky poháněnému nastavení mlecí štěrbiny s digitálním zobrazením štěrbiny. Dobře navržený displej zobrazuje všechny parametry.
Ideální pro střední velikosti částic v oblastech hornictví a hutnictví, keramického průmyslu, hornin a půd, sklářského průmyslu a výzkumu půdy.
Vhodný pro středně tvrdé a křehké materiály. Základní přístroj je dodán bez disků, lze si vybrat kotouče ze tří různých materiálů.
Princip mletí:
Mezi dvěma proti sobě působícími hrubými ozubenými kotouči je materiál drcen tlakem a střihem. Nastavením mezery mezi oběma kotouči určujeme výslednou velikost konečného produktu.
Oblast použití:
Hornictví, hutnictví, geologie, sklářský a keramický průmysl, geologie, výzkum půdy aj.
Technické údaje
| Pracovní princip | náraz, tření |
|---|---|
| Optimální pro typy vzorků | velmi tvrdé, tvrdě abrazivní, tvrdě křehké, středně tvrdé vzorky a pro bez kovové mletí |
| Řezné nástroje | pevný a pohyblivý drtící disk |
| Materiály řezných nástrojů | tvrzená ocel, manganová ocel, wolframkarbid, zirkonoxid |
| Max. vstupní velikost | 20 mm |
| Min. množství vzorku | 20 - 30 ml |
| Max. průchodnost | 150 kg/hod |
| Konečná jemnost | 0,05 - 12 mm |
| Dávkování | kontinuální (nepřetržité) |
| Otáčky rotoru | 440 rpm |
| Ložiska | jehlová a dvouřadá kuličková ložiska s kosoúhlým stykem |
| Elektro specifikace | 400 V/3~, 50 Hz, 1790 Watt |
| Hmotnost | 240 kg |
| Rozměry (š x h x v) | 52 x 105 x 63 cm |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 13.3040.00 | P - 13 premium Přístroj bez mlecích disků |
585 000 Kč |







