NANOSTAR 7.5 digital - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25004356
Malá hřídelová míchačka elektronická, rozsah otáček 50 - 2000 rpm, míchací objem max. 5 l.
25 640 Kč
Cena bez DPH
Závěsné míchadlo NANOSTAR 7,5 digital je o 30 % menší než MICROSTAR 7,5 digital, a proto je ještě úspornější. Jeho výkon však zůstává stejný. NANOSTAR 7.5 digital přesvědčí dokonalými základními funkcemi, kompaktním designem a s pouhými 0,8 kg se s ním snadno manipuluje.
Konstantní točivý moment
NANOSTAR 7.5 digital zaručuje konstantní točivý moment v celém rozsahu otáček od 50 do 2 000 ot.
Snadná obsluha
Ovládání probíhá pomocí stabilního otočného knoflíku. Displej přehledně zobrazuje otáčky.
Rychlá aktualizace
Pravidelné aktualizace softwaru lze provádět rychle a jednoduše prostřednictvím rozhraní USB.
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 160 mm a průměr ramene 13 mm.
Rozsah dodávky:
NANOSTAR 7.5 digital
R 300 - chránič hřídele
upevňovací šrouby pro R 300 (2 ks)
klíč sklíčidla
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 5 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 32 W |
| Výkon motoru | 22 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | LED displej |
| Rozsah otáček | 0/50 - 2000 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 7.5 Ncm |
| Max. viskozita | 4000 mPas |
| Nastavení rychlosti | otočný knoflík |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 8.2 mm |
| Zobrazení času | ne |
| Stupeň krytí | IP 54 |
| Rozhraní USB | Micro-USB |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 32 W |
| Rozměry (š x v x h) | 53 x 147 x 130 mm |
| Hmotnost | 0,8 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25004356 | NANOSTAR 7.5 digital hřídelová míchačka včetně chrániče hřídele R 300. upevňovacích šroubů pro R 300 (2 ks) a klíče sklíčidla |
25 640 Kč |






