A 10 basic - nožový mlýnek
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4020700
Nožový mlýnek mele tvrdé, křehké, měkké a vláknité materiály pro objemy až 50 ml.
60 600 Kč
Cena bez DPH
Vzorky mohou zkřehnout přímo v mlecí komoře; houževnaté, mastné a vodné vzorky lze také brousit.
Při vývoji mlýna byl kladen důraz především na bezpečnost. Mlýn se spustí pouze při zavřeném víku a lze jej otevřít pouze v klidovém stavu. Funkce rychlého zastavení dále zvyšuje bezpečnost uživatele.
Mlýn A 10 basic nabízí následující funkce:
Digitální časovač
Počítadlo: Zobrazení doby broušení
Intervalová funkce
Motor s dlouhou životností a nízkou hlučností
Integrované připojení chlazení
Zobrazení chybového kódu
Jednoduchá manipulace pomocí klávesnice
Snadno vyměnitelný nůž pro různé aplikace
Redukce mlecí komory pro malé velikosti vzorků a nerezová fréza A 10.1 jsou součástí dodávky
Bajonetový zámek víka umožňuje jednoduché a bezpečné zamykání
Technické údaje
| Pracovní princip | řezání/náraz |
|---|---|
| Výkon motoru input | 300 W |
| Výkon motoru output | 240 W |
| Otáčky | 25000 rpm |
| Odchylka rychlosti | ±500 rpm |
| Doba zapnutí | 5 min. |
| Max. užitný objem | 50 ml |
| Max. velikost zrna | 6 mm |
| Max. tvrdost | 5 Mohs |
| Doba vypnutí | 10 min. |
| Možnost chlazení mlecí komory vodou | Ano |
| Možnost chlazení suchým ledem | Ano |
| Možnost chlazení kapalným dusíkem | Ne |
| Přípustná okolní teplota | 5 - 40 °C |
| Přípustná okolní vlhkost | 80 % |
| Ochranná třída podle DIN EN 60529 | IP 41 |
| Elektro specifikace | 220 – 240 V, 50/60 Hz, 300 Watt |
| Rozměry (šxvxh) | 130 x 250 x 145 mm |
| Váha | 3,13 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4020700 | A 10 basic přístroj včetně nerezového nože A 10.1 a redukce A 10.4 |
60 600 Kč |






