Tube Mill control - nožový mlýnek
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4180000
Nožový mlýn s jednorázovou mlecí komorou. Mlecí komora a kryt jsou vyrobeny z průhledného materiálu.
65 200 Kč
Cena bez DPH
Nožový mlýn s jednorázovou mlecí komorou. Eliminuje možnost kontaminace a úsilí o čištění. Mlecí komora a kryt jsou vyrobeny z průhledného materiálu. Mlýnek lze použít na tvrdé (tvrdost podle Mohse do 5), suché i křehké materiálů. Je vhodný zejména pro mletí semen, jako je kukuřice a pšenice. Při vývoji mlýna byl kladen důraz na bezpečnost. Mlýn se spustí pouze tehdy, když je kryt zavřený. Když mlecí komora není správně zasunutý nebo špatně uzavřený, pohonná jednotka zobrazí chybové hlášení a pohon se nespustí. Během provozu nelze mlecí komoru otevřít. Přehledný, vícejazyčný OLED displej
Časovač, nastavitelný od 5 s do 3 min
USB rozhraní pro ovládání a dokumentaci všech parametrů
K dispozici je intervalový provoz
Plynule nastavitelné otáčky od 5000 do 25000 ot./min
Různé provozní režimy
Nastavitelná bezpečnostní rychlost
Nastavitelný bezpečnostní čas
Programovatelné a uložitelné testovací podmínky
Zobrazení chybového kódu
Reprodukovatelné výsledky testů
Snadné ovládání pomocí dotykové klávesnice
Prachotěsné utěsněné pouzdro
Tichý provoz
Technické údaje
| Pracovní princip | řezání/náraz |
|---|---|
| Výkon motoru input | 100 W |
| Výkon motoru output | 80 W |
| Otáčky | 5000 - 25000 rpm |
| Typ procesu | dávkovaně |
| Obvodová max. rychlost | 65 m/s |
| Využitelný max. objem | 40 ml |
| Max. tvrdost | 5 Mohs |
| Odchylka rychlosti | ±2 % |
| Doba zapnutí | 3 min. |
| Mlýnkový materiál lze chladit v mlecí komoře suchým ledem | Ano |
| Motor | bezkartáčový DC |
| Displej | LED |
| Přípustná okolní teplota | 5 - 40 °C |
| Přípustná okolní vlhkost | 80 % |
| Ochranná třída podle DIN EN 60529 | IP 30 |
| USB interface | Ano |
| Elektro specifikace | 220 – 240 V, 50/60 Hz, 100 Watt |
| Rozměry (šxvxh) | 180 x 170 x 300 mm |
| Váha | 2,7 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4180000 | Tube Mill control přístroj včetně MT40.1, MMT40.1 |
65 200 Kč |
| 10013298 | Tube Mill control Agriculture přístroj včetně MMT40.1 a MT 40.10 (10ks) |
62 800 Kč |






