MultiDrive basic - nožový mlýnek
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25002638
Nožový mlýnek pro tvrdé, měkké i vláknité vzorky. S mlýnkem MultiDrive basic je možné míchat nebo brousit.
97 700 Kč
Cena bez DPH
Bez ohledu na to, zda jsou vzorky tvrdé, měkké nebo vláknité – drtič IKA MultiDrive dokáže díky rozmanitosti dostupných nádob (nádoby nejsou součástí dodávky) provádět širokou škálu drticích úkolů zahrnujících hrubé a jemné drcení. S MultiDrive basic je možné míchat nebo brousit. Pro snadné ovládání a dokumentaci je k dispozici rozhraní USB. V kombinaci s frézovací komorou MI 250 MultiDrive basic nahradí vaši frézu M 20.
Vynikající drtící výkon je zaručen kombinací otáček v rozsahu od 3000 ot./min do 20 000 ot./min., a výkonem 1000 wattů.
Intervalový provoz
Možnost intervalového programování se snadno aktivuje stisknutím tlačítka. Intervalový provoz je výhodou během hrubého drcení tvrdých vzorků nebo pro extra důkladné mixování.
Integrované chlazení
V mlecí misce je integrován chladicí systém, který umožňuje nepřímý odvod tepla. Chladivo a vzorek tak zůstávají oddělené.
MultiDrive poskytuje správnou nádobu pro každý úkol mletí.
Nádoby nejsou součástí dodávky.
Technické údaje
| Pracovní princip | řezání/náraz/mísení/dispergování |
|---|---|
| Výkon motoru input | 1000 W |
| Výkon motoru output | 800 W |
| Otáčky | 3000 - 20000 rpm |
| Odchylka rychlosti | ±5 % |
| Doba zapnutí | 5 min. |
| Doba vypnutí | 10 min. |
| Motor | bezkartáčový DC |
| Displej | 7 segment LED |
| Detekce nádob | Ano |
| Přípustná okolní teplota | 5 - 40 °C |
| Přípustná okolní vlhkost | 80 % |
| Ochranná třída podle DIN EN 60529 | IP 31 |
| USB interface | Ano |
| Elektro specifikace | 220 – 240 V, 50/60 Hz, 1000 Watt |
| Rozměry (šxvxh) | 300 x 350 x 250 mm |
| Váha | 8,5 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25002638 | MultiDrive basic IKA přístroj včetně nářadí pro výměnu nádob a čisticího kartáče, mlecí nádoby nejsou součástí dodávky |
97 700 Kč |
| 10010965 | MultiDrive basic M20 Successor Package základní univerzální mlýnek MultiDrive a mlecí komora MI 250-S 250 ml se standardním šlehačem z nerezové oceli |
122 300 Kč |






