VXR basic Vibrax - optoelektonicky řízená třepačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 2819000
Optoelektronicky řízená malá třepačka, rychlost 100 - 2200 rpm.
50 360 Kč
Cena bez DPH
Optoelektronicky řízená malá třepačka s velmi širokým rozsahem otáček (0 - 2200 ot./min).
Vhodná pro nepřetržitý provoz.
Nová konstrukce a vylepšený systém pohonu.
Kruhové pohyby třepačky.
Dobře se udržují nízké otáčky.
Nástavce jsou vyměnitelné.
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Amplituda | 4 mm |
| Příkon motoru | 35 W |
| Výkon motoru | 13,2 W |
| Rozsah otáček | 100 - 2200 rpm |
| Zobrazení rychlosti | stupnice |
| Zobrazení času | ne |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 220-240 V, 50/60 Hz, 45 W |
| Rozměry (š x v x h) | 157 x 130 x 247 mm |
| Hmotnost | 6,1 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 2819000 | VXR basic Vibrax optoelektronicky řízená malá třepačka |
50 360 Kč |






