MS 3 digital - třepačka na zkumavky
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3319000
Třepačka na zkumavky digitální, rychlost 200 - 3000 rpm.
26 100 Kč
Cena bez DPH
Kompaktní, univerzální malá digitální třepačka vhodná pro třepání zkumavek, malých nádob a mikrotitračních destiček.
Široká škála nástavců
Detekce nástavců
Časovač s funkcí odpočítávání
Stabilní ve všech rozsazích otáček
Robustní plášť
Plynulý nebo dotykový provoz (se standardním nástavcem)
Dva provozní režimy:
Režim B (bez detekce přídavných zařízení) otáčky 3 000 ot/min jsou možné se všemi přídavnými zařízeními.
Režim A (bezpečný režim s detekcí nástavců), maximální rychlosti 3 000 otáček za minutu lze dosáhnout pouze se standardním nástavcem v režimu touch. Při použití jiných nástavců jsou otáčky omezeny na 1 300 ot/min.
Rozsah dodávky
MS 3 digital
MS 3.1 Standardní nástavec
MS 3.3 Univerzální nástavec
MS 3.4 Mikrotitrační nástavec
MS 1.21 Vložka
MS 1.32 Vložka
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 0,5 kg |
| Amplituda | 4,5 mm |
| Příkon motoru | 10 W |
| Výkon motoru | 8 W |
| Rozsah otáček | 200 - 3000 rpm |
| Funkce dotyku | ano |
| Zobrazení rychlosti | ano, stupnice |
| Zobrazení času | ano, LED |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 20 W |
| Rozměry (š x v x h) | 148 x 63 x 205 mm |
| Hmotnost | 2,9 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3617000 | MS 3 digital třepačka na zkumavky včetně MS 3.1, MS 3.3, MS 3.4, MS 1.21 a MS 1.32 |
26 100 Kč |






