EUROSTAR 20 digital - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 04442000
Hřídelová míchačka s automatickou regulací otáček, rozsah otáček 30 - 2000 rpm, míchací objem max. 15 l.
32 400 Kč
Cena bez DPH
Laboratorní míchadlo určené k jednoduchému míchání pro množství do 15 l (H2O). Díky mikroprocesorem řízené technologii automaticky reguluje otáčky v rozsahu 0/30 - 2000 ot/min. Instalované bezpečnostní obvody zajišťují automatické vypnutí v případě zastavení nebo přetížení. Průběžně se porovnávají otáčky hřídele s požadovanými otáčkami a odchylky se automaticky upravují. To zaručuje konstantní otáčky i při změnách viskozity vzorku.
- Digitální ukazatel otáček
Plynulá regulace otáček
Průchozí hřídele míchadla
Ochrana proti přetížení
Krátkodobý provoz při přetížení
Štíhlý kryt
Tichý provoz
Zobrazení chybového kódu
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 220 mm a průměr ramene 16 mm.
Rozsah dodávky:
EUROSTAR 20 digital
sklíčidlo
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 15 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 70 W |
| Výkon motoru | 42 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | LED |
| Rozsah otáček | 0/30 - 2000 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 20 Ncm |
| Max. viskozita | 10000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Ovládání rychlosti | elektronicky |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 10 mm |
| Stupeň krytí | IP 42 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 70 W |
| Rozměry (š x v x h) | 86 x 248 x 208 mm |
| Hmotnost | 3,9 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4442000 | EUROSTAR 20 digital hřídelová míchačka včetně sklíčidla |
32 400 Kč |
Příslušenství
Míchadla, axiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, radiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, tangenciální proudění, nerezová ocel AISI 316L
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
2022300 | R 1330 Kotvové míchadlo, Ø míchadla: 45 mm, Ø hřídele: 8 mm, délka hřídele: 350 mm | 12 060 Kč |






