MINISTAR 80 control - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25001990
Hřídelová míchačka elektronická s přehledným displejem, rozsah otáček 30 - 500 rpm, míchací objem max. 50 l.
44 950 Kč
Cena bez DPH
Řada MINISTAR od společnosti IKA: Toto špičkové závěsné míchadlo s kompaktním designem, vyvinuté s využitím nejmodernější technologie, je ideální pro speciální aplikace.
Kombinují vysoký výkon s mimořádnou dokonalostí, vyžadují minimální prostor.
Rychle reagující displej z tvrzeného skla pro maximální viditelnost a chemickou odolnost.
Nejmodernější vibrační senzory detekují odchylky od přípustných limitů a automaticky zastaví proces.
Přehledný displej pro všechny důležité informace na první pohled.
Integrovaný časovač / počítadlo pro kontrolu kineticky citlivých reakcí a připomenutí.
Viskozita až 60000 mPas a objem až 50 l.
Plynulá regulace otáček v rozmezí 0/30 - 500 otáček za minutu.
Rozhraní USB, např. pro dokumentaci parametrů pomocí softwaru labworldsoft® nebo instalaci aktualizací firmwaru.
Intuitivní a jednoduchá manipulace; dotykový povrch pro dlouhou životnost.
Údaj o teplotě na displeji.
Chemicky odolné pouzdro.
Funkce zámku na klíč.
Mikroprocesorem řízený regulátor otáček pro konstantní rychlost otáčení i při změnách viskozity.
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 160 mm a průměr ramene 13 mm.
Rozsah dodávky:
MINISTAR 80 control
R 300 - chránič hřídele
upevňovací šrouby pro R 300 (2 ks)
H 67.60 - teplotní čidlo, nerez
klíč sklíčidla
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 50 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 60 W |
| Výkon motoru | 46 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | LCD displej |
| Rozsah otáček | 0/30 - 500 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 80 Ncm |
| Max. viskozita | 60000 mPas |
| Nastavení rychlosti | otočný knoflík |
| Externí teplotní senzor | PT 1000 |
| Zobrazení teploty | ano |
| Teplotní rozsah | -10 - 350 °C |
| Zobrazení točivého momentu | ano |
| Ovládání rychlosti | elektronicky |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 8.2 mm |
| Zobrazení času | ano |
| Rozsah nastavení času | 0 - 6000 min |
| Stupeň krytí | IP 54 |
| Rozhraní USB | Micro-USB |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 69 W |
| Rozměry (š x v x h) | 70 x 193 x 154 mm |
| Hmotnost | 1,7 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25001990 | MINISTAR 80 control hřídelová míchačka včetně H 67.60 teplotního senzoru, chrániče hřídele R 300, upevňovacích šroubů pro R 300 (2 ks) a klíče sklíčidla |
44 950 Kč |






