MINISTAR 40 digital - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25004886
Hřídelová míchačka elektronická, rozsah otáček 50 - 1000 rpm, míchací objem max. 25 l.
33 360 Kč
Cena bez DPH
Prostorově úsporná a vysoce výkonná míchačka s mimořádnou dokonalostí, rozsah otáček 50 - 1000 rpm, točivý moment 40 Ncm.
Kompaktní design
Díky zmenšenému designu a zaměření na nejpodstatnější aspekty jsou míchadla IKA MINISTAR spolehlivými laboratorními společníky.
Konstantní točivý moment
Všechny modely řady IKA MINISTAR zaručují konstantní točivý moment v celém rozsahu otáček.
Snadná obsluha
Ovládání probíhá pomocí stabilního otočného knoflíku. Na displeji se přehledně zobrazují otáčky.
Rychlá aktualizace
Pravidelné aktualizace softwaru lze provádět rychle a jednoduše prostřednictvím rozhraní USB.
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 160 mm a průměr ramene 13 mm.
Rozsah dodávky:
MINISTAR 40 digital
R 300 - chránič hřídele
upevňovací šrouby pro R 300 (2 ks)
klíč sklíčidla
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 25 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 60 W |
| Výkon motoru | 46 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | LED displej |
| Rozsah otáček | 0/50 - 1000 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 40 Ncm |
| Max. viskozita | 30000 mPas |
| Nastavení rychlosti | otočný knoflík |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 8.2 mm |
| Zobrazení času | ne |
| Stupeň krytí | IP 54 |
| Rozhraní USB | Micro-USB |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 69 W |
| Rozměry (š x v x h) | 70 x 193 x 147 mm |
| Hmotnost | 1,7 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25004886 | MINISTAR 40 digital hřídelová míchačka včetně chrániče hřídele R 300. upevňovacích šroubů pro R 300 (2 ks) a klíče sklíčidla |
33 360 Kč |






