MATRIX Orbital Delta FP - termo třepačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 30000751
Třepačka určena pro důkladné promíchání s ohřevem, rychlost až 2000 rpm, max. 0,3 kg univerzální.
65 000 Kč
Cena bez DPH
IKA Matrix Orbital FP míchá, ohřívá a má univerzální držák pro mikrotitrační destičky. Ať už se jedná o vzorky krve, farmaceutické látky, vzorky DNA/RNA nebo testy ELISA - vzorky i s nejmenšími objemy se spolehlivě a kompletně promíchají ve všech laboratorních aplikacích. Žádná křížová kontaminace a optimální výsledek míchání.
Velký a přehledný displej s pohodlnou strukturou menu umožňuje intuitivní ovládání.
Stabilní rychlý zámek pro rychlou a snadnou výměnu destiček a nástavců a automatická detekce nástavců.
Rychlost až 2 000 otáček za minutu a průměr třepačky 3 mm zajišťují rychlé a účinné promíchání kapaliny.
Programovatelné - umožňují automatické provádění úkolů míchání a ohřevu.
Inteligentní nastavení otáček podle vložky, nástavce a objemu náplně.
Hliníkový tlakový odlitek zajišťuje bezpečné umístění, vynikající stabilitu a každodenní robustnost..
Časovač 1 s - 6000 min.
Součástí dodávky přístroje je jednokanálová pipeta s nastavitelným objemem IKA Pette vario 100–1000 µl.
Rozsah dodávky:
MATRIX Orbital Delta FP
Pipeta IKA PETTE vario 100-1000 µl
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Amplituda | 3 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 0,3 kg |
| Rozsah otáček | 300 - 2000 rpm |
| Kapacita | 1x mikrotitrační destička s hlubokými jamkami nebo PCR destička |
| Rozsah teploty | +4° - 100 °C |
| Zobrazení teploty | ano, TPF |
| Rozlišení | ±1 °C |
| Stabilita teploty | 0.5 °C |
| Topný výkon | 100 W |
| Rychlost ohřevu | 18 °C/min |
| Zobrazení rychlosti | TFP |
| Zobrazení času | TFP |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Rozhraní | RS232, USB-B |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 240 W |
| Rozměry (š x v x h) | 216 x 147 x 351 mm |
| Hmotnost | 9,2 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 30000751 | MATRIX Orbital Delta FPtermo třepačka včetně univerzálního nástavce a pipety | 65 000 Kč |
Příslušenství
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
30001253 | MX cover - kryt | 3 000 Kč |
|
|
30001244 | MX themocover - vyhřívatelný kryt | 14 000 Kč |






