MATRIX Delta Plus - třepačka s ohřevem a chlazením
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 30000717
Třepačka s ohřevem a chlazením bez míchání, max. 0,3 kg.
60 000 Kč
Cena bez DPH
IKA Matrix Delta Plus je třepačka s rychlým náběhem ohřevu a aktivním chlazením. Díky široké nabídce výměnných nástavců pro zkumavky a mikrotitrační destičky ji lze přizpůsobit konkrétní aplikaci. Ať už se jedná o krevní vzorky, farmaceutické látky, vzorky DNA/RNA nebo testy ELISA - reakční lahvičky a destičky i s nejmenšími objemy jsou spolehlivě temperovány ve všech laboratorních aplikacích.
Velký a přehledný displej s pohodlnou strukturou menu umožňuje intuitivní ovládání.
Práce s mikrotitračními destičkami.
Zkrácení čekací doby díky rychlému ohřevu a chlazení až 5,5 °C/min (ohřev) nebo 2 °C/min (chlazení, při nastavené teplotě mezi teplotou okolí a 30 °C pod teplotou okolí).
Programovatelné - umožňují automatické provádění úkolů ohřevu a chlazení.
Inteligentní nastavení otáček podle vložky, nástavce a objemu náplně.
Hliníkový tlakový odlitek zajišťuje bezpečné umístění, vynikající stabilitu a každodenní robustnost..
Časovač 1 s - 6000 min.
Součástí dodávky přístroje je jednokanálová pipeta s nastavitelným objemem IKA Pette vario 100–1000 µl, dodáno bez nástavců.
Rozsah dodávky:
MATRIX Delta Plus
Pipeta IKA PETTE vario 100-1000 µl
Technické údaje
| Max. zatížení | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozsah teploty | -10° - 110 °C |
| Zobrazení teploty | ano, TFT |
| Rozlišení | ±1 °C |
| Stabilita teploty | 0.5 °C |
| Topný výkon | 100 W |
| Rychlost ohřevu | 5,5 °C/min |
| Rychlost chlazení | 2 °C/min |
| Chladící výkon | 72 W |
| Zobrazení teploty | ano, TFT |
| Zobrazení času | ano |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Rozhraní | RS232, USB-B |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 230 W |
| Rozměry (š x v x h) | 216 x 127 x 351 mm |
| Hmotnost | 9,5 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 30000717 | MATRIX Delta Plustermo třepačka včetně pipety bez nástavců | 60 000 Kč |






