MF 10 basic - mikrojemný mlýnek
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 2836000
Mlýnek mikrojemný s rozsahem otáček 3000 - 6500 rpm.
143 000 Kč
Cena bez DPH
Technické údaje
| Pracovní princip | řezání/náraz |
|---|---|
| Výkon motoru input | 1000 W |
| Výkon motoru output | 500 W |
| Otáčky | 3000 - 6500 rpm |
| Chlazení suchým ledem | ano |
| Doba zapnutí | 120 min. |
| Doba vypnutí | 30 min. |
| Přípustná okolní teplota | 5 - 40 °C |
| Přípustná okolní vlhkost | 80 % |
| Ochranná třída podle DIN EN 60529 | IP 22 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 1000 Watt |
| Rozměry (šxvxh) | 320 x 380 x 300 mm |
| Váha | 9,7 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 2836000 | MF 10 basic pouze pohon |
143 000 Kč |
| 2870900 | MF 10.1 sekací hlava vzorek max. 15 mm, vhodné pro vláknité materiály jako je papír a vegetace, ale také pro plasty a materiály s nízkou objemovou hmotností. |
112 700 Kč |
| 2871000 | MF 10.2 hlava nárazová vzorek max. 10 mm, vhodné pro mletí křehkých, tvrdých materiálů jako jsou minerály, stavební materiály do tvrdosti Mohs 6. |
100 600 Kč |






