Trayster basic - třepačka přeshlavu rotační
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4005000
Třepačka přehlavu rotační, fixní rychlost 20 rpm.
27 790 Kč
Cena bez DPH
Třepačka přeshlavu pro plynulou, vertikální rotaci a účinné míchání s pevně danou rychlostí. Ideální pro biologické vzorky, zejména krevní vzorky. Vhodný pro separační a míchací procesy práškových a tekutých vzorků ve zkumavkách o objemu až 50 ml. Snadno odnímatelné nástavce umožňují jednoduché a rychlé čištění jednotky od rozlitých vzorků.
Různé nástavce umožňují různé aplikace
Použití při teplotě 4 až 50 °C v inkubátorech
Vhodné pro nepřetržitý provoz
Snadné ovládání pomocí fóliové klávesnice
Rozsah otáček: 20 otáček za minutu (pevný)
Technické údaje
| Typ třepání | rotace |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 2 kg |
| Min. otáčky | 0 rpm |
| Max. otáčky | 20 rpm (fixní) |
| Zobrazení rychlosti | ne |
| Zobrazení času | ne |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 24 V |
| Rozměry (š x v x h) | 460 x 180 x 140 mm |
| Hmotnost | 1,6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4005000 | Trayster basic třepačka přeshlavu rotační bez vložky na zkumavky |
27 790 Kč |






