Lab Dancer - třepačka na zkumavky
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3365000
Třepačka na zkumavky do 30 mm, 2800 rpm.
6 630 Kč
Cena bez DPH
Atraktivně navržená třepačka na zkumavky. Navržena pro míchání malých zkušebních vzorků s dotykovou funkcí.
Malá, kompaktní a spolehlivá třepačka
Pro malé nádoby do průměru 30 mm, např. zkumavky, odstředivky, kádinky
Pevné otáčky (2800 ot./min)
Vynikající míchací účinek
Horní kryt a povrch zkumavky jsou vyrobeny z inertního plastu. Spodní část je potažena zinkovým tlakovým odlitkem
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 0,1 kg |
| Amplituda | 4,5 mm |
| Příkon motoru | 1,2 W |
| Výkon motoru | 0,8 W |
| Rozsah otáček | 2 800 rpm (fixní) |
| Funkce dotyku | ano |
| Zobrazení rychlosti | ne |
| Zobrazení času | ne |
| Třída ochrany | IP 40 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 30 W |
| Rozměry (š x v x h) | 100 x 70 x 100 mm |
| Hmotnost | 0,8 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3365000 | Lab Dancer třepačka včetně napájecího zdroje 12 V |
6 630 Kč |






