Hula Dancer - třepačka na zkumavky
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25004320
Třepačka na zkumavky s robustním krytem, rychlost 2800 rpm.
9 620 Kč
Cena bez DPH
Hula Dancer je výkonná orbitální třepačka na zkumavky s robustním krytem pro vysokou stabilitu, s amplitudou 4,5 mm a umožňuje maximální zatížení 100 g. Jeho rychlost je stanovena na 2800 otáček za minutu.
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 0,1 kg |
| Amplituda | 4,5 mm |
| Příkon motoru | 9,5 W |
| Výkon motoru | 5 W |
| Rozsah otáček | 2 800 rpm (fixní) |
| Funkce dotyku | ano |
| Zobrazení rychlosti | ne |
| Zobrazení času | ne |
| Třída ochrany | IP 42 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 0,7 W |
| Rozměry (š x v x h) | 123 x 42 x 123 mm |
| Hmotnost | 0,7 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25004320 | Hula Dancer třepačka basic |
9 620 Kč |






