Kuželový drtič - KM 65
Výrobce: Siebtechnik GmbH Kód zboží: 129926
Kuželové drtiče, pomaloběžné stroje na zmenšování velikosti částic.
Na dotaz
Kuželové drtiče, pomaloběžné stroje na zmenšování velikosti,
se dokonale hodí k výrobě krychlových částic nebo k redukci materiálů citlivých
na teplo nebo velmi tvrdých materiálů (jako je korund, železný křemík, rudy
železa).
Vstupní materiál se drtí mezi pomalu se
otáčejícím kuželem a statickým vnějším mlecím prstencem. Otáčením plnicí
nálevky lze podle potřeby upravit velikost štěrbiny mezi kuželem a prstencem,
čímž se dosáhne požadované jemnosti materiálu. Díky systému zubů jemného kužele
lze dosáhnout maximální konečné velikosti částic < 2 mm.
U kuželového drtiče KM 65 je možnost instalovaného děliče
vzorků, takže vzorky lze drtit i dělit v jednom kroku a tím usnadnit
laboratorní práci. Plynule rozdělený dílčí objem lze zvolit buď v poměru 1:2,
1:4 nebo 1:8.
Technické údaje
| Velikost částic na vstupu | 25 mm |
|---|---|
| Konečná velikost částic | 2 - 10 mm |
| Propustnost | 60 kg/hod. |
| Motor | 1,5 kW |
| Elektro specifikace | 400 V, 3/N/PE, 50 Hz |
| Rozměry bez děliče vzorků (šxvxh) | 500 x 1270 x 435 mm |
| Rozměry s děličem vzorků (šxvxh) | 710 x 1270 x 435 mm |
| Hmotnost bez děliče vzorků v kg | 120 kg |
| Hmotnost s děličem vzorků v kg | 130 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 129926 | KM 65 kuželový drtič bez děliče vzorků |
Na dotaz |
| 202500 | KM 65 kuželový drtič s děličem vzorků |
Na dotaz |







