KS 3000 ic control - třepačka inkubátorová
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3940100
Konstrukce inkubátorové třepačky umožňuje bezobslužný provoz v prostředí s kontrolovanou teplotou, objem komory 50 l, s chlazením.
194 580 Kč
Cena bez DPH
Vestavěný chladič pro připojení k externí chladicí jednotce, např. RC 2 basic / control.
Velký LED displej pro nastavení rychlosti a času.
Ovládací prvky s antimikrobiální povrchovou úpravou pro snížení výskytu bakterií.
Integrovaná regulace teploty PID (použití dvou teplotních čidel PT 1000).
Propojovací skříňka v pracovním prostoru pro připojení dalšího teplotního čidla, např. PT 1000.80.
Elektronická regulace teploty a otáček.
Elektronický časový spínač: 0 - 999 h (nastavení po minutách nebo hodinách).
Jednotka se při vyrušení automaticky vypne.
Jednotka se automaticky zastaví, když se zvedne odsavač par.
Sběrná vanička s vypouštěcí hadicí na zadní straně jednotky.
Jednoduchá obsluha.
Všechny funkce lze ovládat a dokumentovat pomocí softwaru labworldsoft®..
Rozsah dodávky
KS 3000 i control
PT 1000.80 Teplotní čidlo, nerezová ocel
Upínací šrouby krátké (4 ks)
Kabel USB A-B
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Objem komory | 50 l |
| Amplituda | 20 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 7,5 kg |
| Příkon motoru | 45 W |
| Výkon motoru | 10 W |
| Rozsah otáček | 10 - 500 rpm |
| Zobrazení rychlosti | LED displej |
| Zobrazení času | LED displej |
| Třída ochrany | IP 30 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 1120 W |
| Rozměry (š x v x h) | 465 x 430 x 695 mm |
| Hmotnost | 37 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3940100 | KS 3000 ic controlpřístroj včetně PT1000.80, káblu USB A-B, šroubů 4 ks | 194 580 Kč |







