KS 260 control - třepačka orbitální
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 2980300
Digitální orbitální třepačka s funkcí polohování, rychlost 10 - 500 rpm, max. hmotnost třepání 7,5 kg.
99 190 Kč
Cena bez DPH
Kompaktní, plochá orbitální třepačka s polohováním a s ideálním otočným pohybem pro maximální hmotnost třepačky 7,5 kg.
Velikost plošiny: 320 x 320 mm, Integrovaná funkce polohování koncového bodu třepačky je velmi užitečná pro automatizovaný odběr vzorků řízený robotem.
Digitální LED displej usnadňuje čtení rychlosti a funkce časovače.
Rychlost a časovač lze elektronicky nastavit pro přesné ovládání.
Otřásací dráha 10. 0 mm, která zajišťuje konzistentní míchání a dobrý přísun kyslíku.
Variabilní rozsah otáček 10-500 ot/min, díky čemuž je vhodný pro širokou škálu aplikací.
K dispozici je funkce časovače (od 1 min do 99 h 59 min) a nepřetržitý provoz.
Rozhraní RS 232 pro externí ovládání a dokumentaci prostřednictvím softwaru labworldsoft®.
K dispozici je široká škála kombinací nástavců, které uživatelům umožňují používat téměř všechny tvary a velikosti nádob, příslušenství není součástí dodávky a je třeba je objednat zvlášť.
Na vyžádání je k dispozici speciální verze s pravotočivou a levotočivou rotací.
Rozsah dodávky
KS 260 control
Klíč, šrouby 4 ks
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Amplituda | 10 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 7,5 kg |
| Příkon motoru | 45 W |
| Výkon motoru | 10 W |
| Rozsah otáček | 10 - 500 rpm |
| Zobrazení rychlosti | ano, LED displej |
| Zobrazení času | ano, LED |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 220-240 V, 50/60 Hz, 45 W |
| Rozměry (š x v x h) | 360 x 98 x 420 mm |
| Hmotnost | 8,8 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 2980300 | KS 260 control třepačka s kruhovým pohybem včetně šroubů 4 ks a klíče |
99 190 Kč |







