RCT 5 digital - magnetická míchačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 20002704
Magnetická míchačka s příkonem 850 W, míchá objemy až 20 litrů.
31 220 Kč
Cena bez DPH
Magnetická míchačka RCT 5 digital s příkonem 850 W nabízí výrazně vyšší výkon, takže je ideálním zařízením pro náročné míchací procesy do 20 litrů.
Ať už jde o určení směru otáčení, funkce časovače nebo programování sekvencí - proces míchání lze naprogramovat individuálně od začátku až do konce. Reakce tak probíhá spolehlivě a bezpečně i bez monitorování.
RCT 5 digital má obdélníkovou desku s bílým, keramickým povrchem. Je tudíž méně náchylná k poškrábání.
Displej je vyroben z chemicky odolného a tvrzeného skla, což zvyšuje bezpečnost uživatele. Symbol na displeji navíc varuje v případě horkého povrchu, a chrání tak před popálením. Bezpečnostní okruh lze nastavit až na 370 °C.
Automatické vypnutí funkce ohřevu, pokud připojený externí teplotní senzor není ponořen do média. Možnost volby funkce, nastavitelný časový limit.
Na LCD displeji je zobrazena nastavená rychlost a skutečná dosažená rychlost.
Na LCD displeji je také zobrazena nastavená teplota plotýnky a skutečně dosažená teplota plotýnky.
Rozsah dodávky
RCT 5 digital
PT 1000.60 Teplotní senzor, nerezová ocel
IKAFLON® 30 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 40 Magnetické míchadlo
Šroubovák
USB A-B kabel
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 20 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 25 kg |
| Směr míchání | vpravo/vlevo |
| Rozsah otáček | 50 - 1500 rpm |
| Přesnost nastavení otáček | 10 rpm |
| Rozsah délky míchadélka | 30 - 80 mm |
| Rozsah nastavení teploty | 0 - 310°C |
| Min. dosažitelná teplota | teplota místnosti |
| Max. dosažitelná teplota | 310°C |
| Rozsah bezpečné teploty | 50 - 370°C |
| Rozměr třepací plochy | 137 x 137 mm |
| Materiál plotýnky | hliník s keramickou vrstvou |
| Přesnost ohřevu plotýnky (při 100°C) | 5±K |
| Přesnost ohřevu s externím čidlem PT1000 | 0.5±K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Přesnost ohřevu s ETS-D5 | 0.5±K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Přesnost ohřevu s ETS-D6 | 0.2±K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Stupeň krytí | IP 42 |
| Rozhraní | RS232, USB |
| Elektro specifikace | 220 – 230 V, 50/60 Hz, 900 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 160 x 85 x 270 mm |
| Váha | 2,6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 20002704 | RCT 5 digital magnetická míchačka včetně PT 1000.60 a míchadélek IKAFLON 30 a IKAFLON 40 |
31 220 Kč |
Příslušenství
Teplotní senzory
Teploměry
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
3378000 | ETS-D5 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62 | 12 400 Kč |
|
|
3378100 | ETS-D6 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62, pH | 18 250 Kč |
Míchadélka
Desky opěrné pro čtvercové plotýnky
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25000832 | H 135.10, rozměr 160 x 160 mm bez rukojeti | 4 730 Kč |
|
|
4448200 | H 135.11, rozměr 160 x 160 mm, s rukojetí | 8 420 Kč |
Plotýnky čtvercové 79 x 79 mm
Nosiče a držáky 100 ml pro baňky s kulatým dnem
Nosiče 250 ml pro baňky s kulatým dnem
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25003280 | H 135.25 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 5 150 Kč |
|
|
20007954 | H 135.26 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 8 790 Kč |






