RCT basic - magnetická míchačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25005927
RCT basic je vhodné pro míchací do 20 l (H2O) a dosahuje teploty plotýnky až 310 °C.
26 100 Kč
Cena bez DPH
Magnetické míchadlo RCT basic je symbolem spolehlivosti, mimořádně dlouhé životnosti výrobku a nejvyšších bezpečnostních standardů.
RCT basic je vhodné pro míchaní do 20 l (H2O) a dosahuje teploty plotýnka až 310 °C. Díky možnosti připojení externího teplotního čidla (PT 1000.60 je součástí dodávky) lze měřit a kontrolovat teplotu přímo v reakčním médiu.
Rozsah měření teploty s teplotním senzorem PT 1000: -20 až 310°C.
Povrch z tvrzeného nerozbitného skla pro optimální chemickou odolnost a snadné čištění.
Největší displej ve své třídě se snadno čitelným LED displejem.
Podsvícené symboly pro zobrazení důležitých stavových informací (nastavená a skutečná teplota, stav ohřevu, teplotní čidlo
Rozhraní USB a RS232 pro ovládání nebo dokumentaci zkušebních parametrů prostřednictvím počítače
Kompatibilní s laboratorním softwarem labworldsoft®.
QR kód pro rychlý přístup k informacím o zařízení, příslušenství, stahování a prodloužené záruce.
Snadno přístupný hlavní vypínač na přední straně zařízení.
Potvrzovací režim (provozní režim D) zabraňuje nechtěné změně nastavených hodnot. Při opětovném spuštění je nutné potvrzení bezpečnostní teploty.
Potvrzovací režim (provozní režim D) zabraňuje neúmyslné změně nastavených hodnot. Při opětovném spuštění je nutné potvrzení bezpečnostní teploty.
Automatické vypnutí funkce regulace teploty, pokud připojené externí teplotní čidlo není ponořeno v médiu nebo je vadné. Možnost volby funkce, nastavitelný časový limit.
Spolehlivý provoz i při studených médiích. Rozšířené zobrazení teploty až do -20 °C (s externím čidlem).
Chráněné elektronické přípojky na zadní straně přístroje.
Ohnivzdorné pouzdro z tlakově litého hliníku s vysoce kvalitním a odolným práškovým nátěrem.
Osvědčená technologie
Topná deska z hliníku pro optimální a homogenní přenos tepla.
Vynikající magnetická vazba.
Měkký start zabraňuje odlomení magnetických míchacích tyčí během startovací fáze.
Dva optimalizované režimy regulace teploty zajišťují rychlý ohřev nebo přesnou regulaci teploty bez překračování mezí.
Tlačítka pro nezávislé nastavení požadovaných hodnot a spuštění/zastavení teploty a rychlosti otáčení.
Rozsah dodávky
RCT basic
PT 1000.60 Teplotní senzor, nerezová ocel
IKAFLON® 30 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 40 Magnetické míchadlo
Šroubovák
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 20 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 25 kg |
| Směr míchání | vpravo |
| Rozsah otáček | 50 - 1500 rpm |
| Přesnost nastavení otáček | 10 rpm |
| Rozsah délky míchadélka | 20 - 80 mm |
| Rozsah nastavení teploty | 0 - 310°C |
| Min. dosažitelná teplota | teplota místnosti |
| Max. dosažitelná teplota | 310°C |
| Rozsah bezpečné teploty | 50 - 360°C |
| Průměr plotýnky | 135 mm |
| Materiál plotýnky | hliníková slitina |
| Přesnost ohřevu plotýnky (při 100°C) | 5±K |
| Přesnost ohřevu s externím čidlem PT1000 | 0.5±K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Přesnost ohřevu s ETS-D5 | 0.5±K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Přesnost ohřevu s ETS-D6 | 0.2±K (H2O 500ml, nádoba 600 ml, míchadlo 40mm, 600ot/min, 50°C) |
| Stupeň krytí | IP 42 |
| Rozhraní | RS232 |
| Elektro specifikace | 220 – 230 V, 50/60 Hz, 650 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 160 x 85 x 270 mm |
| Váha | 2,4 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25005927 | RCT basic magnetická míchačka včetně PT 1000.60 a míchadélek IKAFLON 30 a IKAFLON 40 |
26 100 Kč |
| 10011525 | RCT basic ready-to-go Solution přístroj včetně PT1000.60, H16V nosná tyč, H38 přidržovací tyč, IKAFLON 30 a 40, BC1000 víko kádinky, H44 svorka |
26 960 Kč |
| 10011505 | RCT basic Synthesis Solution 250 přístroj včetně PT1000.60, H35 tyč, nosič H135.25, H16V nosná tyč, R350 svorka, IKAFLON 30, H44 svorka 2 ks, IKAFLON 25 ellipse 5 ks, šroubovák |
33 950 Kč |
| 10011502 | RCT basic Synthesis Solution 500 přístroj včetně PT1000.60, H38 tyč, nosič H135.30, H16V nosná tyč, R350 svorka, IKAFLON 30, H44 svorka 2 ks, IKAFLON 25 ellipse 5 ks, šroubovák |
34 400 Kč |
| 10011508 | RCT basic Synthesis Solution 1000 přístroj včetně PT1000.60, H38 tyč, nosič H135.40, H16V nosná tyč, R350 svorka, IKAFLON 30, H44 svorka 2 ks, IKAFLON 25 ellipse 5 ks, šroubovák |
35 990 Kč |
| 10011496 | RCT basic ETS-D5 Solution přístroj včetně ETS-D5, PT1000.60, H38 tyč, H16V nosná tyč, R350 svorka, IKAFLON 30 a 40, H44 svorka 2 ks, IKAFLON 25 ellipse 5 ks, šroubovák |
35 500 Kč |
Ke stažení
Datový list RCT basic Prospekt Datový list RCT basic ready-to-go Solution RCT basic Synthesis Solution 250 RCT basic Synthesis Solution 500 RCT basic Synthesis Solution 1000 RCT basic ETS-D5 SolutionPříslušenství
Teplotní senzory
Teploměry
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
3378000 | ETS-D5 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62 | 12 400 Kč |
|
|
3378100 | ETS-D6 - elektronický kontaktní teploměr s čidlem H62, pH | 18 250 Kč |
Míchadélka
Desky opěrné pro čtvercové plotýnky
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25000832 | H 135.10, rozměr 160 x 160 mm bez rukojeti | 4 730 Kč |
|
|
4448200 | H 135.11, rozměr 160 x 160 mm, s rukojetí | 8 420 Kč |
Plotýnky čtvercové 79 x 79 mm
Nosiče a držáky 100 ml pro baňky s kulatým dnem
Nosiče 250 ml pro baňky s kulatým dnem
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
25003280 | H 135.25 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 5 150 Kč |
|
|
20007954 | H 135.26 nosič objem 100 ml x 142 mm, bez rukojeti | 8 790 Kč |






