Vortex 1 - třepačka na zkumavky
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4047700
Třepačka na zkumavky do 30 mm, rychlost 1000 - 2800 rpm.
10 430 Kč
Cena bez DPH
Atraktivně navržená třepačka na zkumavky s dotykovou funkcí. Určeno pro míchání malých zkušebních vzorků.
Malá, kompaktní a spolehlivá
Pro malé nádoby do průměru 30 mm, např. zkumavky, odstředivky, kádinky
Plynulá regulace otáček v rozsahu 1000 - 2800 ot/min
Vynikající míchací účinek
Horní kryt a povrch zkumavky jsou vyrobeny z inertního plastu. Spodní část je potažená zinkovým tlakovým odlitkem.
Technické údaje
| Typ třepání | orbitální |
|---|---|
| Max. třepaná hmotnost | 0,1 kg |
| Amplituda | 4,5 mm |
| Příkon motoru | 1,2 W |
| Výkon motoru | 0,8 W |
| Rozsah otáček | 1000 - 2800 rpm |
| Funkce dotyku | ano |
| Zobrazení rychlosti | ne |
| Zobrazení času | ne |
| Třída ochrany | IP 40 |
| Elektro specifikace | 100-240 V, 50/60 Hz, 30 W |
| Rozměry (š x v x h) | 95 x 70 x 110 mm |
| Hmotnost | 0,8 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4047700 | Vortex 1 třepačka na zkumavky |
10 430 Kč |






