HS 260 control NOL - třepačka s horizontálním přímočarým pohybem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4278600
Třepačka s přímočarým pohybem digitální bez funkce polohování, rychlost 10 - 300 rpm, max. hmotnost třepání 7,5 kg.
91 390 Kč
Cena bez DPH
Třepačka horizontální HS 260 s přímočarým pohybem je spolehlivým a účinným řešením pro laboratorní aplikace, které vyžadují šetrné míchání vzorků. Má kompaktní a plochý design, díky kterému se snadno vejde do jakéhokoli laboratorního prostoru. S maximální hmotností třepačky 7,5 kg a velikostí platformy 320 x 320 mm si poradí s různými velikostmi a tvary nádob.
Digitální LED displej usnadňuje čtení rychlosti a funkce časovače.
Rychlost a časovač lze elektronicky nastavit pro přesnou kontrolu.
Oběžná dráha třepačky 20 mm, která zajišťuje konzistentní míchání a dobrý přísun kyslíku.
Variabilní rozsah rychlosti 10-300 ot, díky čemuž je vhodný pro širokou škálu aplikací.
K dispozici je funkce časovače (od 1 min do 99 h 59 min) a nepřetržitý provoz.
Rozhraní RS 232 pro externí ovládání a dokumentaci prostřednictvím softwaru labworldsoft®.
K dispozici je široká škála kombinací nástavců, které uživatelům umožňují používat téměř všechny tvary a velikosti nádob, příslušenství není součástí dodávky a je třeba je objednat zvlášť.
Rozsah dodávky
HS 260 control NOL
Klíč, šrouby 4 ks
Technické údaje
| Typ třepání | horizontální přímočarý pohyb |
|---|---|
| Amplituda | 20 mm |
| Max. třepaná hmotnost | 7,5 kg |
| Příkon motoru | 45 W |
| Výkon motoru | 10 W |
| Rozsah otáček | 10 - 300 rpm |
| Zobrazení rychlosti | LED displej |
| Zobrazení času | LED displej |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 220-240 V, 50/60 Hz, 45 W |
| Rozměry (š x v x h) | 360 x 100 x 420 mm |
| Hmotnost | 8,8 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4278600 | HS 260 control NOL třepačka s přímočarým pohybem včetně šroubů 4 ks a klíče |
91 390 Kč |







