EUROSTAR 20 high speed control - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 25001314
Hřídelová míchačka elektronická s přehledným TFT displejem, rozsah otáček 150 - 6000 rpm, míchací objem max. 20 l.
88 660 Kč
Cena bez DPH
Vysokorychlostní laboratorní míchadlo s odnímatelným bezdrátovým ovladačem a digitálním TFT displejem. Automaticky upravuje otáčky pomocí mikroprocesorem řízené technologie v rozsahu otáček 0/150 - 6000 ot/min. Míchadlo je vybaveno rozhraním RS 232 a USB pro kontrolu a dokumentaci všech parametrů a aktualizaci aktuálního firmwaru. Pro měření změn viskozity je k dispozici integrovaný ukazatel trendu krouticího momentu. Přiložená přesná hřídel míchadla je dlouhá 280 mm a má maximální hloubku ponoru 220 mm.
Vícejazyčný TFT displej
Programovatelné funkce
Integrované měření teploty
Intervalový provoz
Funkce časovače
Nastavitelný bezpečnostní obvod
Funkce uzamčení
Plynule nastavitelné otáčky
Průchozí hřídele míchadla
Ochrana proti přetížení
Krátkodobý provoz při přetížení
Štíhlý kryt
Tichý provoz
Zobrazení chybového kódu
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 220 mm a průměr ramene 16 mm.
Rozsah dodávky:
EUROSTAR 20 high speed control
R 6000 Hřídel
Otevřený a hakový kříž
WH11 Nástěnný držák
OS 1.0 Napájecí jednotka WiCo
Kabel USB - USB A na Micro-B, 2 m
Kabel USB micro A - micro B 2.0
Šroubovák, sklíčidlo
Ochranný kryt kontaktu WiCo
H 67.60 Tteplotní čidlo, nerez
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 20 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 176 W |
| Výkon motoru | 125 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | TFT displej |
| Rozsah otáček | 0/150 - 6000 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 20 Ncm |
| Max. viskozita | 10000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Externí teplotní senzor | PT 1000 |
| Zobrazení teploty | ano |
| Teplotní rozsah | -10 - 350 °C |
| Zobrazení točivého momentu | ano |
| Ovládání rychlosti | elektronicky |
| Zobrazení času | ano |
| Rozsah nastavení času | 1 - 6000 min |
| Stupeň krytí | IP 40 |
| Rozhraní USB | Micro-USB |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 176 W |
| Rozměry (š x v x h) | 60 x 173 x 176 mm |
| Hmotnost | 5,2 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 25001314 | EUROSTAR 20 high speed control hřídelová míchačka včetně H 67.60 teplotního senzoru, hřídele R6000, držáku WH11, kabelů, šroubováku, klíčů |
88 660 Kč |
Příslušenství
Míchadla, axiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1242900 | R 1401 Vrtulová hlava, Ø míchadla: 55 mm, rozsah 1-30 l | 8 160 Kč |
|
|
1289800 | R 1405 Vrtulová hlava, Ø míchadla: 45 mm, rozsah 0,25-30 l | 6 600 Kč |
Míchadla, radiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1243300 | R 1402 Rozpouštěcí hlava, Ø míchadla: 42 mm, rozsah 1-30 l | 9 100 Kč |
Teplotní senzory
Stojany
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1412000 | R 2722 H-Stojan, 1010 mm | 21 680 Kč |
|
|
1412100 | R 2723 Teleskopický stojan, 620-1010 mm | 40 220 Kč |






