EUROSTAR 200 P 4 control - hřídelová míchačka
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 4090000
Hřídelová míchačka s digitálním TFT displejem, rozsah otáček 4 - 530 rpm, míchací objem max. 100 l.
138 220 Kč
Cena bez DPH
Extrémně výkonné laboratorní míchadlo pro vysoce viskózní aplikace pro množství až 100 l (H2O). Je navrženo s odnímatelným bezdrátovým ovladačem a digitálním TFT displejem. Automaticky upravuje otáčky pomocí mikroprocesorem řízené technologie v rozsahu otáček 0/4 - 530 ot/min (dva rychlostní rozsahy). Míchadlo je vybaveno rozhraním RS 232 a USB pro kontrolu a dokumentaci všech parametrů. Pro měření změn viskozity je k dispozici integrovaný ukazatel trendu krouticího momentu. Instalované bezpečnostní obvody zajišťují automatické vypnutí v podmínkách proti zastavení nebo přetížení. Průběžně se porovnávají otáčky hřídele s požadovanými otáčkami a odchylky se automaticky upravují. Tím je zaručena konstantní rychlost i při změnách viskozity vzorku.
Rozsah otáček I (50 Hz) 4 - 108 ot./min.
Rozsah otáček II (50 Hz) 16 - 530 ot./min.
Rozsah otáček I (60 Hz) 4 - 108 ot./min.
Rozsah otáček II (60 Hz) 16 - 530 ot./min.
Maximální točivý moment na hřídeli míchadla 660 Ncm
Točivý moment I max. 660 Ncm
Točivý moment II max. 130 Ncm
Vícejazyčný TFT displej
Programovatelné funkce
Integrované měření teploty
Intervalový provoz
Funkce časovače
Nastavitelný bezpečnostní obvod
Funkce uzamčení
Plynule nastavitelné otáčky
Průchozí hřídele míchadla
Ochrana proti přetížení
Krátkodobý provoz při přetížení
Štíhlý kryt
Tichý provoz
Zobrazení chybového kódu
Upevnění na stojanu pomocí výsuvného ramene - délka výsuvného ramene 220 mm a průměr ramene 16 mm.
Rozsah dodávky:
EUROSTAR 200 P 4 control
WH11 Nástěnný držák
OS 1.0 Napájecí jednotka WiCo
Kabel USB - USB A na Micro-B, 2 m
Kabel USB micro A - micro B 2.0
Šroubovák, sklíčidlo
Ochranný kryt kontaktu WiCo
H 67.60 - teplotní čidlo, nerez
Technické údaje
| Míchací objem max. (H2O) | 100 l |
|---|---|
| Příkon motoru | 134 W |
| Výkon motoru | 76 W |
| Princip pohonu | bezkartáčový DC |
| Ukazatel rychlosti | TFT displej |
| Rozsah otáček | 0/4 - 530 rpm |
| Max. točivý moment na hřídeli | 130, 660 Ncm |
| Max. viskozita | 150000 mPas |
| Nastavení rychlosti | plynulé / ±1 rpm |
| Ovládání rychlosti | elektronicky |
| Průměr sklíčidla | 0.5 - 10 mm |
| Stupeň krytí | IP 40 |
| Externí teplotní senzor | PT 1000 |
| Zobrazení teploty | ano |
| Rozsah teploty | -10 - +350 °C |
| Zobrazení času | ano |
| Rozsah času | 1 - 6000 min |
| Zobrazení točivého momentu | ano |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 134 W |
| Rozměry (š x v x h) | 91 x 379 x 231 mm |
| Hmotnost | 5,8 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 4090000 | EUROSTAR 200 P 4 control hřídelová míchačka včetně H 67.60 teplotního senzoru, držáku WH11, kabelů, šroubováku, sklíčidla |
138 220 Kč |
Příslušenství
Míchadla, axiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, radiální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Míchadla, tangenciální proudění, nerezová ocel AISI 316L
Stojany
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
1412000 | R 2722 H-Stojan, 1010 mm | 21 680 Kč |
|
|
1412100 | R 2723 Teleskopický stojan, 620-1010 mm | 40 220 Kč |
|
|
20002900 | R 2850 Stojan na zem, výška 1900 mm | 88 500 Kč |






