C-MAG HS 4 - magnetická míchačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 03581000
Magnetická míchačka s rozsahem otáček 100 až 1500 otáček za minutu a keramickou deskou, objem 5 litrů.
17 910 Kč
Cena bez DPH
Magnetické míchadlo s ohřevem a keramickou ohřívací deskou, která nabízí vynikající chemickou odolnost.
Výkonný motor pro míchání množství až 5 l (H2O).
Pevný bezpečnostní okruh 550 °C.
Indikátor horké horní části >> varování před horkým povrchem, aby nedošlo k popálení!
Přesné nastavení teploty pomocí digitálního displeje (LED), otočným knoflíkem.
Digitální zobrazení chybového kódu.
Vyvýšený ovládací panel pro ochranu před únikem kapalin.
Rozsah dodávky:
C-MAG HS 4
IKAFLON® 20 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 30 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 40 Magnetické míchadlo
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 5 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 7,5 kg |
| Směr míchání | vlevo |
| Rozsah otáček | 100 - 1500 rpm |
| Nastavení otáček | 0 - 6 |
| Rozsah nastavení teploty | 50 - 500°C |
| Materiál plotýnky | keramika |
| Rozměr plotýnky | 100 x 100 mm |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 270 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 150 x 105 x 260 mm |
| Hmotnost | 3 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3581000 | C-MAG HS 4 magnetická míchačka včetně míchadélek IKAFLON 20, 30 a IKAFLON 40 |
17 910 Kč |






