C-MAG HS 10 - magnetická míchačka s ohřevem
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 3581400
Magnetická míchačka s rozsahem otáček 100 až 1500 otáček za minutu a keramickou deskou, objem 15 l, s volitelnou regulací teploty média.
26 860 Kč
Cena bez DPH
Magnetické míchadlo s ohřevem a keramickou ohřívací deskou, která nabízí vynikající chemickou odolnost.
Výkonný motor pro míchání množství až 15 l (H2O).
Pevný bezpečnostní okruh 550 °C.
Indikátor horké horní části >> varování před horkým povrchem, aby nedošlo k popálení!
Přesné nastavení teploty pomocí digitálního displeje (LED), otočným knoflíkem.
Pouzdro podle DIN 12878 pro připojení kontaktního teploměru, např. ETS-D5, umožňuje přesnou kontrolu teploty.
Digitální zobrazení chybového kódu.
Vyvýšený ovládací panel pro ochranu před únikem kapalin.
Rozsah dodávky:
C-MAG HS 10
IKAFLON® 20 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 30 Magnetické míchadlo
IKAFLON® 40 Magnetické míchadlo
Technické údaje
| Max. míchaný objem | 15 l |
|---|---|
| Max. zatížení | 20 kg |
| Směr míchání | vlevo |
| Rozsah otáček | 100 - 1500 rpm |
| Nastavení otáček | 0 - 6 |
| Max. délka míchadélka | 80 mm |
| Rozsah nastavení teploty | 50 - 500°C |
| Připojení teplotního senzoru | ETS-D5 |
| Materiál plotýnky | keramika |
| Rozměr plotýnky | 260 x 260 mm |
| Třída ochrany | IP 21 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 1520 Watt |
| Rozměr (šxvxh) | 300 x 105 x 415 mm |
| Hmotnost | 6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 3581400 | C-MAG HS 10 magnetická míchačka včetně míchadélek IKAFLON 20, 30 a IKAFLON 40 |
26 860 Kč |
Příslušenství
Teplotní senzory
| Obrázek | Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|---|
|
|
3378000 | ETS-D5 - elektronický kontaktní teploměr, nerez | 12 400 Kč |
|
|
3378100 | ETS-D6 - elektronický kontaktní teploměr, nerez, pH | 18 250 Kč |






