Analyzátor velikosti a tvaru částic A-28 - Image Sizer
Výrobce: Fritsch GmbH Kód zboží: 28.2000.00
Obrazová analýza - Image Sizer
Na dotaz
A-28 ImageSizer je ideální přístroj na měření velikosti částic pro všechny aplikace, které vyžadují přesné a reprodukovatelné výsledky měření tvaru i velikosti částic prášků a sypkých látek, stejně jako suspenzí a emulzí.
Optický proces dynamické analýzy obrazu poskytuje výsledky pro široký rozsah měření, nabízí více parametrů tvaru a možnosti vyhodnocení velikosti částic. Doba měření v závislosti na množství vzorku je kratší než 5 minut. A výsledek je k dispozici okamžitě.
Typické oblasti použití
Ideální pro analýzu: hnojiv, žáruvzdorných výrobků, skla a keramiky, uhlíkových produktů, katalyzátorů, plastů, potravin, kovů a rud, farmaceutických produktů, sazí a uhlí, solí, písku, abraziv a cementů.
Také pro rychlou, bezpečnou a nekomplikovanou kontrolu kvality, výzkum a laboratoře – a je velmi snadnou a cenově dostupnou alternativou k prosévání.
SILNÁ KAMERA A OBJEKTIVY PRO NEJVYŠŠÍ PŘESNOST MĚŘENÍ
Systém s jednou kamerou a 5 megapixely
S pouze jednou vysoce výkonnou průmyslovou kamerou pokrývá ANALYSETTE 28 ImageSizer extrémně široký rozsah měření a díky 5 megapixelům zajišťuje nejvyšší rozlišení i těch nejmenších částic. Vaše výhoda: Na jednom snímku lze přímo zachytit, zobrazit, upravit a smazat velké i malé částice. Přímé USB připojení k počítači zajišťuje nejrychlejší možný přenos dat pro vyhodnocení výsledků. Dobu měření lze měnit v závislosti na požadovaném počtu snímků (až 75 snímků/s) nebo na počtu měřených částic.
Vysoce odolné pro všechny aplikace
I objektivy jsou optimalizovány pro průmyslové využití: Díky jednoduché, odolné konstrukci a hermeticky uzavřené ochraně proti prachu a vlhkosti je kdykoli zajištěno přesné opto-mechanické nastavení a vysoký optický výkon.
Homogenní osvětlení
Extra silné LED osvětlení zaručuje homogenní osvětlení obrazového pole pro perfektní měření. Flexibilně nastavitelná doba expozice zajišťuje optimální přizpůsobení vzorku a lze ji snadno uložit do standardního operačního postupu (SOP).
AUTOMATICKÁ ANALÝZA DÍKY SOP
Otevřená konfigurace měřicího procesu pomocí SOP
Software ANALYSETTE 28 ImageSizer obsahuje předdefinované standardní operační postupy (SOP) pro typické měřicí úlohy, což obzvláště usnadňuje obsluhu. V SOP můžete nastavit například parametry pro podavač, disperzi a kameru. Vlastní SOP lze také vytvořit podle požadavků na měření a kdykoli je načíst pomocí vstupní masky. Vaše výhoda: zcela volná konfigurace celého měřicího procesu – pro jednoduchou a spolehlivou reprodukovatelnost měřicího procesu.
Extra široký měřicí rozsah, individuálně nastavitelný.
Variabilní doba měření - pod 5 minut.
Vysoce výkonná kamera s telecentrickými objektivy.
Rychlé a jednoduché ovládání pomocí SOP řízení.
Vysoce výkonný integrovaný software pro analýzu obrazu ISS.
Rozsáhlá knihovna pro morfologickou analýzu.
Užitečné nástroje pro spolehlivé sledování kvality.
Praktický generátor protokolů pro individuální prezentaci výsledků.
Splňuje požadavky normy ISO 13322-2 pro dynamickou analýzu obrazu.
DYNAMICKÁ ANALÝZA OBRAZU MÍSTO MIKROSKOPU
Díky principu dynamické analýzy obrazu nabízí ANALYSETTE 28 ImageSizer všechny výhody analýzy pomocí mikroskopu, ale díky plně automatickému procesu zaznamenává až 75 snímků za sekundu podstatně vyšší počet částic. Místo jednoho snímku lze zaznamenat a vyhodnotit libovolný počet snímků. Výsledek analýzy můžete vidět přímo bez složitého vyhodnocování, stejně jako u mikroskopu. Vaše výhoda: Rychlejší a reprezentativnější výsledky a vyšší přesnost vyhodnocování.
Přístroj pro rychlou analýzu tvaru a velikosti částic prášků a sypkých materiálů metodou dynamické obrazové analýzy. Přístroj má integrovanou vysoce výkonnou kameru 5 megapixel a 3 telecentrické objektivy.
ROZSAH MĚŘENÍ:
MĚŘENÍ ZA SUCHA - 20 µm – 20 mm
MĚŘENÍ ZA MOKRA - 5 µm – 3 mm
MNOŽSTVÍ VZORKU:
MĚŘENÍ ZA SUCHA - 10 – 100 g
MĚŘENÍ ZA MOKRA - 0,1 – 1 g
OBJEKTIVY:
OBJEKTIVY PRO MĚŘENÍ ZA SUCHA - 3 různé, snadno vyměnitelné telecentrické objektivy:
Rozsah měření: 0,157x/ ~ 90 µm – 20 mm
0,35x/ ~ 40 µm – 9 mm
0,735x/ ~20 µm – 4,5 mm
OBJEKTIVY PRO MĚŘENÍ ZA MOKRA - 3 různé, snadno vyměnitelné telecentrické objektivy:
Rozsah měření: 0,35x/ ~ 20 µm – 3 mm
0,735x/ ~ 10 µm – 2 mm
1,333x/ ~5 µm – 1 mm
Technické údaje
| Metoda analýzy | Dynamická obrazová analýza |
|---|---|
| Norma | ISO 13322-2 |
| Typ měření pro suchou analýzu | Měření prášků a sypkých hmot suchou cestou. |
| Typ měření pro mokrou analýzu | Měření suspenzí a emulzí mokrou cestou. |
| Hodnoty měření | Tvar a velikost částic |
| Kamera | 5 megapixel CMOS kamera, 2,448 x rozmezí 2,050 pixel, USB 3.0 |
| Čas měření | Menší než 5 minut |
| Rychlost měření | max. 75 snímků/s |
| Hodnocení | Rychlá analýza obrazu pro popis morfologie a stanovení velikosti částic. |
| Počítač | Nainstalovaný ISS software na kontrolu, nahrávání a vyhodnocování naměřených výsledků. |
| Požadavky na počítač | Standardní Windows PC s Intel Core Quad Core procesor nebo lepší, paměť nejméně 8 GB, primární jednotka: 256 GB SSD, sekundární jednotka: nejméně 1 TB HDD, USB 3,0, monitor s 1,920 x 1,0180 pixel nebo lepší, Windows 7 nebo vyšší (64 bit), PDF reader. |
| Elektro specifikace | 100 – 240 V/1~, 50 – 60 Hz, 60 Watt |
| Rozměr (šxdxh) | Měření za sucha:90 x 30 x 55 cm / měření za mokra: 120 x 60 x 84 cm |
| Hmotnost | Měření za sucha: 36,8 kg / měření za mokra: 58,8 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 28.2000.00 | A - 28 Základní přístroj včetně počítače s nainstalovaným softwarem ISS. Objektivy nejsou součástí dodávky přístroje |
Na dotaz |







