M 20 - univerzální mlýnek
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 1603600
Mlýn vhodný pro suché mletí tvrdých a křehkých materiálů do objemu 250 ml s rychlostí 20 000 ot./min.
196 000 Kč
Cena bez DPH
Na spodním dílu, obsahujícím motorek, je posazena mlecí komora. Horní díl s mlecí komorou lze snadno vyměnit a vyčisti, to urychluje práci. V mlecí komoře se vysokou rychlostí otáčí nože.
Dvouplášťová mlecí komora může být chlazena vodou pomocí dvou hadicových adaptérů.
Druhá mlecí komora zajišťuje efektivní zpracování. Mlecí komory lze používat střídavě. Jedna komora se čistí a plní, zatímco druhá pracuje.
Technické údaje
| Pracovní princip | řezání/náraz |
|---|---|
| Výkon motoru input | 450 W |
| Výkon motoru output | 225 W |
| Otáčky | 20000 rpm |
| Max. obvodová rychlost | 72 m/s |
| Doba zapnutí | 7 min. |
| Max. užitný objem | 250 ml |
| Max. velikost zrna | 7 mm |
| Max. tvrdost | 5 Mohs |
| Doba vypnutí | 10 min. |
| Možnost chlazení mlecí komory vodou | Ano |
| Možnost chlazení suchým ledem | Ano |
| Možnost chlazení kapalným dusíkem | Ne |
| Přípustná okolní teplota | 5 - 40 °C |
| Přípustná okolní vlhkost | 80 % |
| Ochranná třída podle DIN EN 60529 | IP 21 |
| Elektro specifikace | 230 V, 50/60 Hz, 550 Watt |
| Rozměry (šxvxh) | 170 x 350 x 170 mm |
| Váha | 6,6 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 1603600 | M 20 univerzál přístroj včetně mlecí komory M 20.1 |
196 000 Kč |






