A 11 basic - analytický mlýnek
Výrobce: IKA-Werke GmbH & Co. KG Kód zboží: 2900000
Mlýnek je určen pro mletí středně tvrdých materiálů do stupně 6 Mohsovy stupnice, objem vzorku 80 ml.
72 800 Kč
Cena bez DPH
Vsádkové mletí, max. 80 ml s náhradní mlecí nádobkou do 250 ml (nutno přiobjednat).
Mlýn pro 2 různé postupy mletí:
Rázové mletí tvrdých, křehkých nebo neelastických brusných materiálů pomocí vysoce kvalitní nerezové oceli. Mlýn lze použít pro tvrdost Mohs 6.
Řezné mletí pro měkké, vláknité materiály, nůž součást dodávky.
Vlhké a lepivé materiály lze rozmělnit přidáním vody
Mlecí komora je vyrobena z nerez oceli 1.4571 a nože jsou vyrobeny z nerez oceli 1.4034..
Mlýnek je určena pro krátká mletí–po dobu mletí je nutno spínač chodu mlýnku stále přidržovat (spouštění tlakem).
Technické údaje
| Pracovní princip | řezání/náraz |
|---|---|
| Výkon motoru input | 160 W |
| Výkon motoru output | 100 W |
| Otáčky | 28000 rpm |
| Max. obvodová rychlost | 53 m/s |
| Doba zapnutí | 1 min. |
| Max. užitný objem | 80 ml |
| Max. velikost zrna | 10 mm |
| Max. tvrdost | 6 Mohs |
| Doba vypnutí | 10 min. |
| Možnost chlazení mlecí komory vodou | Ano |
| Možnost chlazení suchým ledem | Ano |
| Možnost chlazení kapalným dusíkem | Ano |
| Přípustná okolní teplota | 5 - 40 °C |
| Přípustná okolní vlhkost | 80 % |
| Ochranná třída podle DIN EN 60529 | IP 43 |
| Elektro specifikace | 220 – 230 V, 50/60 Hz, 160 Watt |
| Rozměry (šxvxh) | 85 x 240 x 85 mm |
| Váha | 1,5 kg |
Ceník
| Obj. číslo | Název | Cena bez DPH |
|---|---|---|
| 2900000 | A 11 basic přístroj včetně nerezového nože A 11.1 |
72 800 Kč |






